נעים להכיר, קאלי

זה למעלה משני עשורים שמט”י ירושלים פועל בקרב הציבור החרדי ומציע שירותי סיוע להקמת עסקים חדשים וקידום עסקים קיימים באופן המותאם לצרכים הייחודיים של האוכלוסייה.
מטרת התכנית היא לסייע ביצירת מקורות פרנסה לכלכלת המשפחה ובפיתוח חוסן כלכלי. במסגרת הפעלת התכנית סייענו לאלפי יזמים.ות ובעלי.ות עסקים להתפתח ולהתפרנס בכבוד.
לאורך כל השנים, מט”י פועל לקידום מטרה זו בשיתוף מגוון ארגונים חברתיים ובתמיכת קרנות ותורמים פרטיים המאפשרים לו להעניק את השירותים במחירים מסובסדים במיוחד.

קאלי הוא מיזם חדשני לטובת העסקים הירושלמים שבמסגרתו הקימה מט”י פורטל לעסקים חרדים מקומיים בירושלים. המיזם הוא חינמי לחלוטין והמטרה שלו לעלות חשיפה ומכירות דרך הדיגיטל ולנווט את ההשקעה בפרסום לאפיקים רווחיים יותר ואפקטיביים יותר.

כל מה שתצטרכו לעשות זה להרשם לאתר בהתאם להנחיות (כאן לשים קישור לסרטון אינפוגרפיקה)
המטרה שלנו היא לתת לכם כעסק את הניראות הכי טובה והכי נכונה בפלטפורמה הדיגיטלית
וכמובן בראש ובראשונה לייצר ערוץ פרסום אפקטיבי חדשני וללא עלות. קאלי- קונים לוקאלי, קונים חכם.

מט”י – מרכז טיפוח יזמות בירושלים (ע”ר) עמותה ללא מטרת רווח, מטרתה לעזור לבעלי עסקים ויזמים ולקדם את כלכלת ירושלים, הוקמה בשנת 1991 במטרה לסייע ליזמים ובעלי עסקים המעוניינים לפתוח או להרחיב עסק. מגוון השירותים כולל: ייעוץ עסקי ראשוני ובחינת הרעיון העסקי, ליווי עסקי אישי בכל שלבי הקמת ותפעול העסק במגוון תחומים עסקיים רחב. כמו כן במט”י ירושלים מתקיימים מגוון רחב של תכניות הדרכה והכשרות בתחומים עסקיים מגוונים, הכנת בדיקות כדאיות ותוכניות עסקיות גיוס הלוואות ליזמים ולבעלי עסקים ממגוון רחב של קרנות מימון, ושירותי מידע עסקי. כל השירותים ניתנים בעלות מסובסדת.

לשיחה עם נציג > 02-679-4242